Kefken Parkeci

İzmit Parke Fiyatları

0543 454 55 90

Kocaeli Kefken ve tüm mahallelerinde Kefken Parkeci firmamızca işleriniz özenle yapılmaktadır. Parkeci kesimleri toz oranını %90 azaltan tozsuz kesim makinemizle yapılmaktadır.
Malzemeli ve malzemesiz işleriniz yapılır.

Dilerseniz dilediğiniz marka ve Parkeci modelini temin ederek malzeme ve işçilik dahil dilerseniz de sadece işçilik şeklinde çalışabiliriz.
Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli kriterdir. Size sadece bir telefon uzaklığındayız.

Kefken Parkeci Parke

Kefken bölgesinde kaliteli parke hizmeti almak istiyorsanız, bizi seçmenizi tavsiye ederiz. Kefken parke konusunda uzman ekibimizle hizmetinize hazırız. Firma olarak işe ilk adımlarımızı atarken ilkelerimizin en başında müşterilerimizi memnun etmek vardı. Ve bu ilkemize sadık kalarak müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutuyoruz ve profesyonel ekibimizle kaliteli hizmeti sizlerin bütçesini de düşünerek en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Kefken Parkeci

Kefken Parkeci Parke Fiyatları

Lütfen güncel kataloğumuzu ve fiyatlarımız bizi arayarak öğreniniz. Malumunuz günümüz şartlarında fiyatlar oynaklık göstermektedir. Sağlıklı bir fiyat tespiti için bizi ararsanız sizin için yapabileceğimiz en uygun teklifi yapabiliriz.

Kefken Parkeci Parke Modelleri

Dilerseniz bize whatsapp üzerinden yazın size güncel Kefken Parkeci modellerini ve yaptığımız işlerden örnekler gönderelim. Aşağıda kabaca Parkeci renk tonları mevcut ve tüm bu renk skalasının ayrıca kendi içinde desenleri size hitap edecek bir modelimiz mutlaka mevcuttur.

Kefken Parke Hizmetlerimiz

 • Kefken Parkeci Döşeme
 • Kefken Parkeci Firmaları
 • Kefken Parkeci Fiyatı
 • Kefken Parkeci Fiyatları
 • Kefken Parke Döşeme
 • Kefken Parke Fiyatları
 • Kefken Ucuz Parkeci
 • Kefken Ucuz Parke
 • Kefken Parkeci Merdiven
 • Kefken Parke Merdiven
 • Kefken Parkeci Ustası
 • Kefken 2. El Parkeci
 • Kefken İkinci El Parke
 • Kefken Parkeci Satan Yerler
 • Kefken Parkeciler
 • Kefken Laminant
 • Kefken Parkeci
 • Kefken Parkeciçı

Parke Modelleri

Lütfen Parkeci Parke modellerimizi görmek için Parke Modelleri sayfamızı inceleyiniz. Tüm modellerin üzerinde isimleri yazmaktadır. Özellikle istediğiniz bir model varsa ustamıza telefonda belirtmenizi rica ederiz.

Neden iyi bir Parkeci ustası?

Parkeci parke döşeme dekorasyon çalışmaları ve malzemeleri arasında listenin ilk başında bulunan uygulamalardandır.

Tüm dekorasyonu tamamlayan, mekana değer, görsellik, kalite ve şıklık katan en önemli çalışmadır. Malzemenin olduğu kadar ustanın da kalitesi bu anlamda çok önemlidir. Tavanlara ve duvarlara hangi değerli ve pahalı çalışmaları yaptırırsanız yaptırın, eğer yer döşeme işçiliği ve malzemesi sorunlu ise tüm emek, zaman ve masraflarınız boşa gitmiş demektir.

Kaliteli işçiliğimiz, garantili malzemelerimiz ve en yeni moda modellerimizle siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Neden Parkeci Parke?

Parkeci Parke şuan en popüler ve en trend yer döşeme sistemidir.Evleriniz, iş yerleriniz, mağazalarınız Laminant Parke ile şık ve modern bir görüntüye kavuşmanın yanında aynı zamanda ısı yalıtımı içinde tavsiye edilmektedir.

Zemin Kaplama Laminant Parke Döşeme Yapay reçine sıvısı emdirilmiş kâğıtların üzerine üst üste konularak sıcak preslerde sıkıştırılıp birbirine yapıştırılarak elde edilen malzemeye Parkeci denir. Bu işlem lamisyon diye tanımlanır. Parkeci parkeler doğa dostudur. İçeriğinde %90 ağaç kullanılır.

Kefken Sistre Cila

Firmamız parke sistre işlemini son sistem makinalar kullanarak yapar, ahşap parkelerinize sistre yapılırken dikkat etmeniz gereken konulardan biriside sistre işlemini yapan kişinin gerçek bir usta olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Yılların bize getirdiği tecrübeyi müsterilerimize en iyi şekilde hizmet olarak sunmaktayız.

Kefken Sistre Cila

Kefken Parke Merdiven

Kefken Parke Merdiven Parkeci parke sadece zeminlerimizi süsleyen ürünler değildir. Günümüzde Parkeci modelleri ile birbirinden güzel merdivenler yapmaktayız. Parkeci merdiven ücretleri alternatiflerine göre çok ucuz ve evinizle çok daha uyumludur.

Kefken Parkeci Parke Merdiven

İyi Usta Az Başağrısı

Malesef hemen her gün yanlış döşeme ve kötü işçilik örnekleri ile karşılaşıyoruz. Yanlış işçilik yüzünden bazen 1 sene bazen daha da hızlı sürede Parkecilarda şişme ya da açılma sorunları görülmektedir.

Bu tür hadiselere maruz kalıp paranızı çöpe atmamak için lütfen işinin ehli ustalarla çalışınız. Merdiven altı firmalara paranızı kaptırmayınız.

Kefken bölgesinde Parkeci parke işlerinizi gözünüz arkada kalmadan bize teslim edebilirsiniz.

Tozsuz kesim yapan makinelerimizle Parkeci döşemesi esnasında çıkan toz miktarını minumuma indirmek için özen göstermekteyiz.

Parke Seçimi

Genelde Laminat Parke seçimi konusunda kararsız kalmak sorun haline gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda uzun süren kararsızlıklar yaşamamak için bazı püf noktalarını göz önünde bulundurmak yeterli olacaktır. Parkeci Parkelerin dayanıklı olması en önemli püf noktalarından biridir.

Sağlam ve aynı zamanda kullanışlılığı yüksek bir parke tercih etmek için bir ön araştırma yapmak önemlidir. Bu konuda gerek renk çeşidinin fazla olması gerek de dayanıklı bir yapıya sahip olması gibi özelliklerinden dolayı Parkeci parke sıklıkla tercih edilen bir parke çeşididir.

Parkenin kalınlığı, dayanıklı olması konusunda önemli bir etkendir. Kalınlığı fazla olan bir parke, dayanıklı olabileceği gibi aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı da sağlayacağı için tercih edilir bir özellik olarak ön plana çıkar. Kalınlık yönünden oldukça önemli bir çeşittir. Isı ve ses yalıtımı konusunda diğer parke türlerine göre daha iyi bir türdür bundan dolayı diğer çeşitlere göre daha fazla tercih edilir.

0543 454 55 90

KOCAELİ İZMİT LAMİNAT

izmit laminat olarak başta izmit merkez olmak üzere Kocaeli'nin her yerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

İzmit Parkeci

Günün her saatinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz

0543 454 55 90

error: Content is protected !!