Laminat Merdiven

0543 454 55 90

İzmit Laminat Merdiven Fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen firmamızı arayınız.

Son derece sağlıklı ve kullanışlı Laminat Parke ürünlerini, merdiven uygulanacak alanların konum ve ölçülerine uygun olarak tasarlayıp değerli müşterilerimizin hizmetlerine sunmaktayız. Laminat merdivenlerin uygulaması; kullanılan malzemelerin ve yapılan işçiliğin kalitesine bağlı olarak önem arz etmektedir.

Laminat merdivenler beton, mermer, fayans, ahşap gibi mevcut olan merdiven basamaklarının üzerine kaplanarak yapılmaktadır. Merdiven basamakları ile rıhlar aynı renk ve desenlerde parkelerin yekpare şeklinde tasarlanabilmesi ile beraber, basamak ve rıhların farklı renklerde kullanılması ile, ayrı bir kombinasyon ortaya çıkmaktadır. 8mm, 10mm, 12 mm kalınlıklarındaki laminat parkeler direk olarak uygulanabildiği gibi, teraziye alınması gereken yerlerde parkelerin altına mdf sıkılarak uygulanmaktadır.

Merdivenlerin burun kısımlarına çeşitli yan ürünler estetiğe uygun olarak kullanılmaktadır. Merdivenlerin kenarları değişik renk ve ebatlarda süpürgelikler ile kaplanmaktadır. Laminat parke merdivenler diğer ahşap uygulamalara göre daha kısa zamanda ve daha makul fiyatlara yapılmaktadır.

Laminat Merdiven

Laminat parke merdiven basamağı için, laminat parke malzemesi, istenilen kalınlık sağlanacak şekilde MDF plaka üzerine döşenir, alın ve yan kısımları seçilen malzeme ile gönye burun kesim olacak şekilde hazırlanır. Merdiven kısımları merdiven basamağı ile aynı malzemeden veya MDF malzeme ham olarak kullanılarak yapılır. Ham MDF istenilen renge boyanır. Merdiven basamaklarının duvar ile birleştiği yerde, merdiven tarzına uygun olacak şekilde klasik, modern lake süpürgelik veya lake limonluk uygulaması şeklinde yapılır.

Kocaeli İzmit ve diğer ilçelerden Laminat merdiven ihtiyacınız için lütfen telefon numaramızdan iletişime geçiniz.

0543 454 55 90

KOCAELİ İZMİT LAMİNAT

izmit laminat olarak başta izmit merkez olmak üzere Kocaeli'nin her yerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

İzmit Parkeci

Günün her saatinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz

0543 454 55 90

error: Content is protected !!